„Stilvia” șochează din nou

- Advertisement -

Silvia apare într-un clip regizat, solicitând publicului să o voteze pentru a o păstra în finala competiției la care participă.

În filmuleț, târgujianca nu este singură. Lângă ea mai este cineva.. prietenul imaginar al tinerei, care o lasă fără…pantalonii de pijama.

La ultima ediție a competiției la care participă, Silvia nu a mai stârnit controverse și a primit laude din partea juriului, ținuta acesteia fiindu-i apreciată de jurați. Mai mult, Iulia Albu, cea care a criticat-o aspru pe Silvia, i-a oferit acesteia o îmbrățișare de împăcare.

Silvia are 34 de ani și este din Târgu Jiu. La emisiunea la care participă, aceasta va trebui să convingă jurații că este cea mai stilată femeie din România. Dacă va reuși acest lucru, Silvia s-ar putea întoarce acasă cu un premiu de 100.000 de lei, plus un contract pentru o colaborare în televiziune.

Articole recente