Seară specială pentru elevii Școlii Populare de Artă din Târgu Jiu. Cei mai buni elevi au fost premiați într-un cadru festiv. Moș Crăciun a fost și el prezent la festivitate pentru a aduce daruri celor care au fost cuminți pe parcursul întregului an școlar.
Seară explozivă pentru elevii Școlii Populare de Artă din Târgu Jiu. La sala Casei Armate din Târgu Jiu zeci de copii talentați au pregătit un spectacol de neuitat la final de an școlar. În cadrul spectacolului pregătit a avut loc și gala premiilor acordate celor mai buni elevi ai școlii Populare de Artă din Târgu Jiu, dar și cei ai Palatului Copiilor. Printre cei care au fost răsplătiți pentru munca depusă de peste an s-au numărat și elevii care au câștigat anumite premii la concursuri televizate la nivel național.
Moș Crăciun și-a făcut apariția la final cu sacul plin de daruri pentru elevii care au fost cuminți de-a lungul acestui an.


