A dispărut un tânăr de 30 de ani din Bumbești-Jiu

- Advertisement -

La data de 4 ianuarie a.c., Poliția Orașului Bumbești-Jiu a fost sesizată cu privire la faptul că Benga Nicolae Adrian, de 30 de ani, a plecat voluntar de la domiciliul său din orașul Bumbești-Jiu, localitatea Pleșa la data de 2 ianuarie a.c., iar până în prezent nu a mai revenit.

Semnalmente: înălțimea aproximativă 1,80 metri, greutate circa 75 kilograme, păr negru scurt, ochi căprui, poartă ochelari.

În momentul plecării de la domiciliu bărbatul purta o geacă de culoare galben, iar in picioare ghete de aceeași culoare.

*_Persoanele care pot oferi informații cu privire la persoana în cauză sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție sau să apeleze numărul unic de urgență 112.”, a transmis IPJ Gorj.

 

 

Articole recente