Perchezitii la hotii care furau in Franta

- Advertisement -

Percheziții de amploare și în această dimineață. de această dată, vizați au fost mai mulți hoți care acționau pe teritoriul Franței. Suspecții furau bunuri din străinătate, iar ulterior le vindeau în România. Descinderile au avut loc în opt județe din țară și în municipiul București. Prejudiciul în acest dosar este unul uriaș – peste 1 milion de euro.

Percheziţiile au avut loc în Prahova, Ilfov, Buzău, Vrancea, Teleorman, Cluj, Bihor, Mehedinţi, Dolj şi Sectorul 2 Bucureşti, patru mandate europene de arestare urmând să fie puse în aplicare.

 

 

 

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/bFJkwQyC5NA” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Articole recente