Week-end de sărbătoare

- Advertisement -

Trupa Bere Gratis, Simona Nae și Lora au făcut un show incendiar pentru sutele de persoane care au decis sa participe la Zilele Orasului Rovinari. Pe langa spectacolul de exceptie, rovinarenii s-au bucurat si de terasele cu mici si băuturi răcoritoare asa ca weekendul acesta distractia s-a mutat, in mod cert, la Rovinari.

Cea de a XVI-a ediție a Zilelor Orașului Rovinari s-a încheiat aseară. Timp de o săptămână atât rovinărenii, cât și persoanele din localitățile învecinate care au ales să participe la eveniment, au avut parte de o serie de spectacole muzicale și artistice. Simona Nae și băieții de la Bere Gratis au cântat, sâmbătă, pentru toți cei care au ales să participe la această sărbătoare.

Oamenii s-au bucurat de fiecare moment în parte.

La eveniment a participat și Robert Filip, primarul ales din Rovinari.

Acțiunile s-au desfășurat pe Bulevardul Libertății. Evenimentul a fost organizat de Primăria Rovinari și Consiliul Local.

Articole recente